Levně nábytek koupíš,
snadno a rychle prodáš.

Je zde již 5814 inzerátů,
přidej i ty svůj inzerát.Reklama na Stavební Bazar Online.cz

Máte obchod s nábytkem či jeho výrobu? Nebo se zabýváte něčím jiným, co se týká nábytku a bydlení a hledáte možnost zviditelnit se tam, kde je vaše cílovka? Nabízíme vám reklamní prostor zde, na Stavební Bazar Online.cz

Co získáte?

 1. Oslovíte přesně ty, které potřebujete a díky tomu nebudou vaše peníze za reklamu vyhozené oknem.
 2. Vyberete si druh reklamy (banner, textová reklama, e-mail marketing), které je pro vaše podnikání nejlepší.
 3. Pomůžeme vám s výběrem umístění a druhem reklamy a následně i s realizací.
 4. Snadno a rychle vyhodnotíte, zda má reklama na Stavební Bazar Online.cz smysl a vyplatí se vám.

Jaké máte možnosti reklamy?

 • Bannery

  Můžete si vybrat s několika možných umístění, kam vložíme váš banner na webu Stavební Bazar Online.cz. Vlastně stačí, aby jste nám napsali, kam chcete banner umístit, velmi rádi vám vyjdeme vstříc.

 • Textové odkazy

  Odkazy, linky, linkbuilding - to jsou zaklínadla poslední doby. A proto i na našem webu máte možnost mít odkaz na váš web. Chcete mít odkaz pod menu v levé části nebo co třeba v popisku kategorie? Záleží na vás ;)

 • E-mail marketing

  Pokud je linkbuilding trendem posledních pár let, e-mail marketing je hitem současnosti. Na druhou stranu je potřeba e-mail marketing dělat velmi uváženě, jelikož spamu chodí asi každému z nás víc než je příjemné. Nabízíme vám možnost oslovit uživatele našeho bazaru prostřednictvím zpravodaje, ale to jen pokud si budeme jisti, že jeho obsah nebude naše uživatele ...jak to říct...no prostě "prudit" :)

 • PR článek

  Máte zajímavý produkt nebo novinku v sortimentu? Chcete zvýšit povědomí o vaší firmě? Napište článek, který rádi zveřejníme na webu Stavební Bazar Online.cz a zařídíme, aby se o něm uživatelé našeho bazaru dozvěděli.

A jakou máme návštěvnost?

Jako každého inzerenta i vás určitě zajímá, jakou má tento web návštěvnost a jaký asi bude mít dopad vaší reklamy. Na vyžádání vám zašleme podrobnější statistiky přístupů z Google Analytics, stačí vyplnit formulář nebo nám napsat na e-mail info@stavebni-bazar-online.cz. A aspoň pro představu připojeme základní statistiku z Toplistu.
TOPlist

Máte zájem? Chcete více informací? Napište nám

Kontakujte nás a rádi vám s čímkoliv poradíme.

info@stavebni-bazar-online.cz

Napište nám