Levně nábytek koupíš,
snadno a rychle prodáš.

Je zde již 6207 inzerátů,
přidej i ty svůj inzerát.Novinka

01.05.2015

Koupelna, která potřebuje rekonstrukci jako sůl! Je to ta vaše?Zobrazeno 1271x

Koupelna je nejpoužívanější místností celé domácnosti, zvláště v ranní a večerní ‘’špičce’’, kdy každý člen domácnosti touží po očistě i úpravě. Pokud již delší dobu řešíte nedostatek místa či nevyhovující dispozice, je čas na změnu!

Koupelna by měla spolehlivě ‘’odbavit’’ všechny členy domácnosti, poskytnout jim zázemí i útočiště ve chvílích stresu.

To vše splňují koupelny Brno!

Jak poznat, že koupelna není vyhovující?

 1. Stále v ní panuje nepořádek

  Ať se snažíte a uklízíte v koupelně sebevíce, stále vypadá jako neuklizená? Problémem není nedostatek údržby, nýbrž nouze o úložný prostor. Málo skříněk způsobuje, že okraje vany jsou v obležení sprchových gelů, šampónů a jiných kosmetických produktů, ručníky se válí všude možně, hřebeny a kartáče na vlasy nejsou k nalezení mezi špinavým prádlem…

  To vše může být minulostí, závěsná nebo zrcadlová skřínka do koupelny nabízí dostatek volného místa pro kosmetiku i osušky. Vše potřebné budete mít při ruce, nikoliv však na očích.

 2. Do koupelny se nevejdete

  V koupelně nemůže být více osob, jinak hrozí skupinové střetnutí? Na vině může být rozmístění nábytku. I když se zdá, že dispozice koupelny nedávají prostor jinému rozestavění, s nákupem nových kousků to může být jinak.

  Český výrobce koupelen a kuchyní LE BON nabízí koupelnový nábytek pro malé i velké prostory, ve vysoké kvalitě a funkčním zpracování.

 3. Depresivní atmosféra? Pryč s ní!

  Relaxace ve vaně? Odpočinek během sprchování? To ve vaší koupeně nehrozí? V takovém případě je čas na rekonstrukci a změnu. I pouhá výmalba nebo nové obklady pozvednout jinak depresivní vhled koupelny.

Kontaktujte kreativní tým výrobce LE BON a zjistěte, co by se dalo dělat!

Více na lebon.cz

Zpět na hlavní stránku novinek

 Přidej se k nám na Facebooku